Grąžinimo sąlygos

Prekės keitimas, grąžinimas

Per 14 d. nuo prekės pristatymo dienos Jūs galite:

  1. Keisti prekę į kitą (prekę pakeisime tokia pačia arba kita tos pačios vertės preke) jeigu tai neprieštarauja Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymui Nr. 217.
  2. Grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.

Prekių keitimo, grąžinimo sąlygos

Grąžinamos arba keičiamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • Prekė negali būti naudota.
  • Prekė turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.
  • Prekė turi būti grąžinta originalioje nepažeistoje pakuotėje.
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos (įskaitant dovanas ir kitus priedus), kokios buvo Pirkėjo gauta.
  • Prekės, kurios yra supakuotos į vakuuminę pakuotę, siekiant išsaugoti prekės higienines savybes, gali būti grąžinamos tik nepažeistoje vakuuminėje pakuotėje.
  • Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintų Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių 18 punkte, nustatyta, kad nekeičiamos ir negrąžinamos tokios kokybiškos prekės kaip patalynės reikmenys.
  • Pirkėjas turi padengti prekių siuntimo ir grąžinimo išlaidas, jeigu siuntimas buvo nemokamas prekės grąžinimo atvėjų ši paslauga nebegalioja ir siuntimo išlaidos atskaičiuojamos nuo prekės kainos.

Privaloma apie grąžinimą informuoti el. paštu info@antklode.lt

Pinigai grąžinami per 7 d.d. nuo grąžintų prekių priėmimo dienos.

Jei pageidausite prekę pakeisti ar grąžinti, prekės siuntimo ir grąžinimo ar keitimo išlaidas turėsite padengti Jūs. Tokiu atveju, Jums bus išrašyta ir atsiųsta sąskaita už prekių  pakeitimą ar grąžinimą.

Sugadintas prekes grąžinkite iš anksto susisiekus su pardavėju

Pardavėjui pareiškiant apie norą grąžinti prekes, susisiekite el. paštu, tuomet mes susitarsime dėl tinkamiausio Pirkėjui ir Pardavėjui siuntimo būdo ir pateiksime visus reikalingus duomenys prekės grąžinimui.

Įsidėmėkite, kad mes priimame atgal tik prekes, už kurias sumokėta pilna kaina, nepriimame prekių, pirktų per išpardavimus,  ar prekių, pirktų su kitomis nuolaidomis, taip pat pagal Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintų Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių 18 punkte, nustatyta, kad nekeičiamos ir negrąžinamos tokios kokybiškos prekės kaip patalynės reikmenys. Pinigus grąžiname tik tada, jei prekės atsiunčiamos per 14 dienų nuo pristatymo, tokios pat būklės, kokios buvo išsiųstos.