• Laimingas tas kuris pankakmai ir gerai išsimiega. Tik tiek, nieko daugiau.

  Labas, kaip šiandien miegojai? AnktlodėLT sukūrėme tam, kad suteiktume jums geresnę miego patirtį. Turime viziją pagerinti miegą kuo daugiau žmonių. Visi mūsų komandos nariai megaujasi giliu ir ramiu miegu, todėl puikiai suprantame ko reikia, kad kiekvieną naktį būtų galima geriausiai pailsėti. Tikimės, kad atrasdami ir suteikdami progą įsigyti kitiems kokybiškus produktus miegajam, padėsime jums taip pat pajausti skirtumą tarp prekių miegui parduodamų prekybos centre ir specializuotoje miego prekių parduotuvėje.

  AntklodėLT el. parduotuvėje gali įsigyti įvairių antklodžių, pagalvių ir patalynės komplektų miegamajam.

  Kodėl mes?

  1. Aukštos Kokybės Produktai: Siūlome tik aukščiausios kokybės antklodes ir pagalves, užtikrinant, kad jūsų miegas būtų tikrai komfortiškas.
  2. Lengva Priežiūra: Antklodės ir pagalvės yra lengvai skalbiamos ir džiovinamos, užtikrinant ilgalaikį jų šviežumą.
  3. Gražus Dizainas: Mūsų produktai ne tik suteikia komfortą, bet ir puikiai atrodo jūsų miegamajame pridėdami šilumos ir elegancijos.
  4. Pristatymas ir Garantija: Mūsų produktai yra pristatomi patikimu būdu ir apsaugomi garantija, todėl galite jaustis saugūs dėl savo pirkimo.

  Pasitikėkite mūsų įmone ir mėgaukitės kokybišku miegu su mūsų antklodėmis ir pagalvėmis.

1 5

Inovacijos jūsų miegamajame

Mūsų asortimente rasite technologiškai inovatyvių prekių, tokių kaip vėsinančios antklodės, 4 sezonų anktlodės, pagalvės bei antklodės su BlueCell technologiją. Taip pat siūlome bambuko pluošto antklodes bei grožio miegui tinkančius patalynės komplektus su šilku.

 • Įmonės rekvizitai

  MB Noximus
  Įmonės kodas: 305696828
  PVM LT100014457715

 • El. parduotuvės klientų aptarnavimas telefonu ir el. paštu

  I-VI: 10:00 – 19:00
  VI: 10:00 – 15:00

  El. paštas: info@antklode.lt
  Tel: +370 663 61 805